Stávky na strelca

Stávky na strelca sú súčasťou rodiny stávok na góly. Medzi stávkarmi sa tešia čoraz väčšej popularite. Stávkové kancelárie zaznamenali rozvoj v stávkovom svete, a preto v poslednej dobe rozšírili svoje portfóliá v tomto sektore. Stávka na strelca jednoducho patrí k futbalu. Stávkový program stávkových kancelárií môže byť veľmi pestrý a rozmanitý: Podrobne chceme odprezentovať možnosti tejto stávkovej formy. Ukážeme vám, čo by ste mali vedieť, čoho by ste si mali byť vedomý pri nadobúdaní ziskov prostredníctvom tejto formy športových stávok!

Lesedauer: 3 min
Themen in diesem Artikel:
 1. Čo sú to stávky na strelca?
 2. Aké stratégie stávkovania na strelcov poznáme?
 3. Najlepší strelec súťaže
 4. Stávkovanie na strelcov v určitom zápase
 5. Scorecasts: Prvý strelec + presný výsledok
 6. Stávky na strelca live stávkovaním
 7. Aké sú výhody stávok na strelca?

Čo sú to stávky na strelca?

Stávky na strelcov sú podkategóriou stávok na góly. Ide o športové stávky všetkých druhov, ktoré súvisia so strelenými gólmi určitých hráčov. Môžete umiestniť stávky na strelcov v určitom zápase, na strelca turnaja a na mnohých ďalších verzií, ktoré vám chceme odprezentovať. Vývoj v posledných rokoch ukázal jednu vec vo futbalovom biznise: Vzhľadom na profesionalitu trhu a veľký záujem médií a divákov, sa jednotlivci stávajú čoraz viac a viac zaujímavými. Nielen kluby a tímy, ale aj futbalisti čerpajú z más fanúšikov. Nie je teda prekvapením, že stávkovanie na strelcov sa teší veľkému záujmu. Okrem fandenia určitému hráčovi ponúka táto stávková forma vzrušenie v každom zápase. Absolútne plus: Stávky na skóre môžu byť veľmi lukratívne!

Aké stratégie stávkovania na strelcov poznáme?

Ponuka stávok na strelcov je veľmi rôznorodá. Preto môžete nasledovať niekoľko strategických ideí s touto stávkovou formou. Predstavíme vám príklady najobľúbenejších variácií:

Najlepší strelec súťaže

V národných a medzinárodných ligách a väčších súťažiach, ako sú napr. finálna fáza EURO, Majstrovstiev sveta, alebo Ligy majstrov, máte vždy možnosť staviť sa na najlepšieho strelca. Takže táto forma stávky je typickou dlhodobou stávkou. Zvyčajne stávkové kancelárie na svojich stránkach publikujú pomerne rozsiahly zoznam možných najlepších strelcov a príslušné kurzy, ktoré sú priebežne aktualizované a prispôsobené počas súťaže. Na začiatku súťaže nemusíte získať najlepšie kurzy. Možno, že na začiatku sezóny je zranený favorizovaný strelec alebo začína bodovať len v druhej polovici sezóny. Často najlepší strelci sú útočníci tímov, ktorí bojujú o titul. Ale nemusí to byť vždy tak. Napr. Majstrovstvá sveta vo futbale 2014: Kolumbijský záložník James Rodriguez dokázal vyhrať Zlatú kopačku, čo bolo v rozpore so všetkými predpoveďami. Je dôležité - hlavne mimo ligy - poznamenať si! V kvalifikácii, najmä hráči tímov, ktorí majú súperov ako San Marino alebo Gibraltár vo svojej skupine, majú dobré šance, pretože tieto tímy zvyčajne inkasujú veľa. Ale môžete sa aj mýliť, pretože sa môže stať, že naj hráči často proti takýmto súperom oddychujú na lavičke. Preto los pre záverečné kolá je dôležitejší: tu aj proti slabšiemu súperovi bude hrať prvé jedenástka. Okrem stávkovania na najstrelca celej súťaže, ponúka veľa stávkových kancelárií aj možnosť stávkovania na najlepšieho strelca tímu.

Dlhodobá stávka na najlepšieho strelca v Lige majstrov v bet-at-home

Stávkovanie na strelcov v určitom zápase

Zdá sa, že najobľúbenejšou voľbou tohto druhu stávky je tipovať určitého strelca v určitom zápase. Tu môžete kombinovať svoje skúsenosti s dobrým pocitom. Musíte byť trpezliví a čakať na zostavu hráčov jednotlivých tímov, ktorý sa zvyčajne zverejňuje jednu hodinu pred začiatkom zápasu. Samozrejme, stávkové kancelárie môžu naň reagovať a prispôsobiť kurzy po uverejnení jedenástky. Stále sa oplatí vedieť, či určitý hráč bude hrať určite. Okrem toho môžete zvýšiť vaše šance na výhru trochou prieskumu. Najprv by ste si mali skontrolovať aktuálnu formu hráča, ako aj jeho tímu - dokonca aj hviezdnym hráčom sa nemusí dariť. Môže dochádzať k systémovým zmenám postavenia hry zo strany trénera a útočník je potom viac na vonkajšom pruhu ako v strede. Navyše je potrebné analyzovať aj súpera: Sústredia sa na obranu? Ako jednotlivé tímy konajú v štandardných situáciách - majú silné alebo slabé stránky? Rozhodujúcimi faktormi môže byť aj to, či sa zápas hrá doma alebo vonku. Často niektorí strelci v zápasoch vonku len veľmi ťažko skórujú. Pohľad na štatistiky môže povedať, či určitý strelec má obľúbeného súpera alebo či bojuje proti určitým obranným líniám. Stávkové kancelárie zvyčajne ponúkajú širokú škálu možností stávok, pokiaľ ide o strelcov. Na tento rozsah poukážeme príkladom hráča Neymara v zápase Ligy majstrov RSC Anderlecht verzus Paríž Saint Germain:

Výňatok z výberu stávok na strelcov na William Hill pre zápas Premier League - Leicester City proti Manchesteru City
 • Strelec v riadnom hracom čase | Kurz 1.25
 • Prvý strelec zápasu | Kurz 3.25
 • Posledný strelec zápasu | Kurz 3.25
 • Hráč strelí 2 alebo viac gólov | Kurz 2.60
 • Hráč strelí 3 alebo viac gólov | Kurz 8.00
 • Hráč strelí gól a jeho tím vyhrá | Kurz 1.35

Scorecasts: Prvý strelec + presný výsledok

Mnohé stávkové kancelárie vám umožňujú robiť tzv. scorecast stávky: Vsádzate na prvého strelca zápasu - v kombinácii s presným výsledkom zápasu. V tomto prípade môžete získať obzvlášť vysoké stávkové kurzy. Ostaňme pri zápase RSC Anderlecht proti Paríži Saint Germain a možnom gólmanovi Neymarovi. Tu je výpis z možností stávkovania:

Takzvaná stávka Scorecast v bwin: Výsledok sa využíva v spojení s prvým strelcom Robertom Lewandowským v zápase medzi Bayernom a FC Augsburg
 • Neymar / 0:1 | Kurz 17.00
 • Neymar / 0:2 | Kurz 13.00
 • Neymar / 0:3 | Kurz 13.00
 • Neymar / 1:3 | Kurz 19.00
 • Neymar / 2:2 | Kurz 67.00

Stávkové kurzy môžu byť nesmierne vysoké s tipmi na outsiderov, a preto sú veľmi nepravdepodobné (strelci stredopoliari a/alebo nepravdepodobný konečný výsledok zápasu). Môžete sa stretnúť s kurzami vyššími ako 2000.00. V takom prípade by bola úspešnosť stávkovania skôr výsledkom šťastia ako strategického myslenia.

Stávky na strelca live stávkovaním

Stávky na strelca sa stále viac a viac využívajú spolu s live stávkami. Okrem lukratívnych stávkových kurzov môžete využiť výhodu sledovania zápasu a prečítať si hoc aj reč tela hráčov. Ako často ste mali pocit: "Videl som tento gól prichádzať..." alebo "Tento hráč bude určite bodovať." Priebeh zápasu sa môže rozvíjať tak, že stredopoliar prejde dopredu alebo obranca boduje priamym kopom. S trochou šťastia a s live stávkami máte šancu prísť k peknému zisku.

Aké sú výhody stávok na strelca?

Veľká ponuka stávok na strelca vám môže priniesť slušné zisky, ak vezmeme do úvahy súčasnú formu a budete mať trochu šťastia a dobrý „ciťák“. Počnúc live stávkami, cez stávky na góly v určitom zápase až po dlhodobé stávky - toto široké spektrum by malo ponúknuť niečo pre každý typ stávkara a stratéga. Môžete použiť vaše futbalové znalosti. Stále odporúčame vytvárať skôr nízke stávky. Pohľad na štatistiky je dostatočný na to, aby ste zistili, že absolútne najlepší strelci často neskórujú proti papierovo ľahkým súperom. Ďalšou výhodou okrem kurzov a ziskov je vysoký zábavný faktor a vzrušenie pri sledovaní futbalových zápasov. Povedzme, že skóre je 4:0 po 75 minútach, potom je skoro rozhodnuté. Ale keď umiestnite stávku na strelca, vzrušenie pretrváva po celú dobu 90 minút.

nach oben