SynotTip vstupný bonus 100 % až do výšky 5000 €

Stávková kancelária SynotTip je súčasťou medzinárodnej skupiny SYNOT, ktorá je na trhu už 25 rokov. Na slovenskom trhu sa spoločnosť venuje kurzovému stávkovaniu od roku 2011. SynotTip patrí medzi stávkové kancelárie s platnou slovenskou licenciou. Bonus SynotTipu je lukratívnou vstupnou ponukou pre nových zákazníkov. Ihneď po registrácii na vás čakajú skvelé vstupné bonusy, a to 100%-ný vstupný bonus až do výšky 5000 €, a taktiež aj stávka bez rizika v hodnote 50 €. Jediné, čo musíte urobiť je kliknúť na náš link a presmerujeme vás na stránku stávkovej kancelárie, kde sa zaregistrujete. V tomto článku sme pre vás pripravili zopár rád a trikov ako na bonus od stávkovej kancelárie SynotTip. Zmerali sme sa na vstupný bonus a jeho bonusové podmienky. Taktiež sme sa pozreli na to, na čo by ste si mali pri tejto ponuke dať pozor.

Lesedauer: 3 min
Synottip Bonus 100 % až do výšky 5000 € Získajte 100 % bonus na váš prvý vklad až do výšky 5000 €! Bonus
Bonusbewertung für SynotTip
9/10 B

Krok za krokom k bonusu od SynotTip

  • 1. Kliknite na náš odkaz a presmerujeme vás priamo na stránku stávkovej kancelárie
  • 2. Zaregistrujte sa na stránke v stávkovej kancelárie
  • 3. Vytvorte váš prvý vklad do 10 dní. Výška vkladu určuje aj výšku vášho bonusu.
  • 4. Splňte bonusové podmienky. Stávkujte.

Jednoducho vysvetlené: Ako funguje bonus od SynotTip?

Po vykonaní úspešnej registrácie musíte vykonať váš prvý vklad. Výška vašej bonusovej sumy závisí od výšky vášho prvého vkladu. Bonusová hodnota je hráčovi pripísaná na stávkový účet po tom, čo prestávkuje výšku vkladu 6x. Maximálna bonusová suma siaha až do výšky neskutočných 5000 €! Ak chcete získať túto bonusovú sumu, budete musieť splniť niekoľko podmienok. Aby sme vám uľahčili tento proces, pozreli sme sa na bonusové podmienky SynotTipu za vás. V nasledujúcom článku vám ponúkame popis aspektov, ktoré môžu byť pre vás dôležité. Popisujeme časové, či stávkové obmedzenia, minimálne kurzy, podmienky pretočenia bonusu a pod. Zameriavame sa na bonusové podmienky, na ktoré by ste si mali dávať pozor ešte pred vykonaním vkladu. Vďaka nám budete mať všetky potrebné informácie o bonuse od SynotTip poruke. Každý nový klient má nárok aj na Stávku bez rizika, aj na Vstupný bonus.

Kliknutím na obrázok vás presmerujeme na stránku SynotTip

Stávka bez rizika za 50 €

Bezriziková stávka platí na len na prvú jednoduchú SÓLO stávku, a teda len na jeden zápas na vašom stávkovom tikete. Stávka neplatí na live stávky. Využiť ju môžete len na predzápasové, tzv. prematch stávky. Stávka bez rizika je automaticky aktivovaná po vašej úspešnej registrácii. Váš prvý vklad určuje aj výšku vašej bezrizikovej stávky. Maximálna výška stávky bez rizika je však 50 €. V praxi to znamená, že ak vložíte na váš stávkový účet napr. 25 €, obdržíte stávku bez rizika v hodnote 25 €. Ak však vykonáte depozit vo výške napr. 300 €, máte nárok len na 50 € stávku bez rizika. Stávku musíte využiť do 10 dní od registrácie. Ak nevykonáte vašu prvú stávku do 10 dní, váš nárok na ňu zaniká. Pozitívom je, že stávka bez rizika nevyžaduje žiadne podmienky pretočenia.

Výška stávkového bonusu v %

SynotTip na trh prináša 100 %- ný bonus. V praxi to znamená, že máte nárok na bonus vo výške vášho prvého vkladu. Napr. vykonáte vklad 40 €, výška vášho bonusu je tiež 40 €.

Maximálna možná výška bonusu

Maximálna výška bonusu siaha do sumy 5000 €. Ide o značne vysokú sumu. Ak však vložíte sumu vyššiu ako je maximálna možná výška bonusu, napr. 6000 €, máte nárok na zisk len 5000 €.

Bonusové podmienky: Aké body bonusových podmienok SynotTip by ste mali určite vedieť?

V prípade bonusových ponúk je vždy dôležité sa zamerať na podmienky pretočenia bonusu, ako aj minimálne kurzy, pri ktorých sa stávky započítavajú do pretočenia bonusu a to, či musíte prestávkovať len sumu bonusu, alebo sumu bonusu s vkladom. SynotTip ponúka pomerne nízky minimálny obrat - pričom pretipovať musíte len hodnotu bonusu, a to 6x. Ide o pre stávkara pomerne výhodnú požiadavku. Celkový kurz na tikete musí byť 2.1 a vyšší, pričom tiket musí obsahovať minimálne 3 stávkové príležitosti a každá musí mať kurz aspoň 1.25. Dôležitá informácia: v prípade, že niektorá z príležitostí na tikete bude vyhodnotená s kurzom 1 (prerušený, odložený...zápas) tiket sa nezaráta do plnenia podmienok bonusu, pretože nespĺňa podmienku minimálneho kurzu. Tiež nesmiete zabudnúť na fakt, že bonus sa na stávkový účet pripisuje v štyroch častiach, a teda po 25 %. Ak prestávkujete prvých 25 % z celkovej sumy potrebnej na splnenie podmienok pretočenia, na váš účet sa pripíše 25 % hodnoty bonusu. Uvádzame príklad: Váš prvý depozit je 1000 €. Máte nárok na zisk bonusu v sume 1000 €. Požadovaný obrat pre vyplatenie bonusu je 6 x 1000 = 6 000 €. Vždy po prestávkovaní 1500 € vám na účet spoločnosť SynotTip pripíše 25 % bonusu, čo znamená 250 € v Benefit bodoch (6250 bodov). Pozn. 1 € = 25 Benefit bodov

Minimálne pretočenie (obrat)

Sumu bonusu musíte pretipovať 6x, aby ste splnili bonusové podmienky.

Minimálne kurzy

Na to aby sa váš tiket započítal do pretočenia bonusu musí mať celkový kurz 2.1 a vyšší. Taktiež musí obsahovať minimálne 3 stávkové príležitosti, pričom každá stávková príležitosť musí mať minimálne kurz 1.25

Časové obmedzenia

Na splnenie stávkových podmienok má každý hráč 90 dní. Nesmiete však zabudnúť vykonať váš prvý vklad do 10 dní od registrácie. Inak strácate nárok na vstupný bonus.

Stávkové obmedzenia

Povolené sú všetky stávky predzápasové, a teda prematch stávky. Tipovať môžete aj s Live stávkami. Dávajte si pozor na rozpisové stávky, a na tiket, na ktorom bol realizovaný cashout (predčasná výplata). Tie sa do splnenia bonusových podmienok nezapočítavajú.

Geografické obmedzenia

Táto bonusová ponuka je platná pre tipérov zo Slovenska.

Naše hodnotenie bonusu SynotTip: Aké boli kľúčové faktory?

Bonus od stávkovej kancelárie SynotTip hodnotíme pozitívne. Pretočenie sumy bonusu 6x je pomerne nízke, ak berieme do úvahy fakt, že niektoré stávkové kancelárie vyžadujú vyššie pretočenie, a to nie len sumy bonusu, ale aj vkladu, čo znamená dvakrát toľko prestávkovaných peňazí. Maximálna bonusová suma je enormne vysoká. Je len na vás koľko sa rozhodnete vložiť. Majte len na pamäti, že hráte o bonus vo výške vášho prvého vkladu. Pozitívne hodnotíme aj fakt, že na splnenie podmienok máte dostatok času. Podmienku minimálnych kurzov 2.1 pri vytváraní akumulátorov nie je ťažké splniť. Pri minimálne 3 udalostiach by nemalo byť splnenie tejto stávkovej podmienky problémom. Ako bonus k registrácii dostanete stávku bez rizika v relatívne vysokej hodnote 50 €, ktorá nevyžaduje žiadne dodatočné pretočenie. Môžete si teda bez rizika „skúsiť“ staviť. Čo je peknou prídavnou hodnotou ku vstupnému bonusu. Bonus od SynotTipu odporúčame pre všetky typy hráčov.

nach oben