Tipovacie súťaže

Zaregistrujte sa zadarmo na STAVKOVANIEFORMAT a kliknite na svoje obľúbené tímy. Môžete sa porovnať s najlepšími tipérmi v rebríčku a získať skvelé ceny od našich stávkových kancelárií. V závislosti od Tipovacej súťaže sú Vám k dispozícii rôzne ligy a ceny.


Krok 1

Vytvorte si bezplatný stávkovací účet na STAVKOVANIEFORMAT.

Krok 2

Zúčastnite sa Tipovacej súťaže.

Krok 3

Stavte zadarmo a vyhrajte poukážky na tipovanie.

Aktuálne Tipovacie súťaže

150€ stávkový kredit
bet-at-home Wettanbieter Logo
27.05.2018 - 27.05.2018
Spain Segunda Division
€ 300 stávkový kredit
bet-at-home Wettanbieter Logo
24.04.2018 - 26.05.2018
UEFA Champions League, UEFA Europa League

Top tipéri

Meno Mince
Weltibo 2.473.126,57
Flip160 2.137.661,86
didyyy 2.027.795,52
juergen07 1.966.088,49
revilo1991 1.958.636,86

Top súťaže v tipoch

Zápas Tip Mince
Real Madrid - FC Liverpool Tip 2 16.340
Real Madrid - FC Liverpool Tip 1 11.010
Real Madrid - FC Liverpool vyše 2.5 brán 9.279
Real Madrid - FC Liverpool obidva tímy skórujú - áno 8.754
Real Madrid - FC Liverpool Tip 2 polčas 1 7.910

Všetky poradia?

Už ste sa zúčastnili jednej z Tipovacích súťaží? Chceli by ste vidieť výsledky, príp. vaše postavenie v rebríčku v porovnaní ostatnými tipérmi? Kliknite tu!

Už máte účet na STAVKOVANIEFORMAT?

Už máte účet na STAVKOVANIEFORMAT? Tak sa prihláste a využívajte výhody registrovaných užívateľov. Všetko zadarmo! Vaše osobné údaje nebudú zneužité ani poskytnuté tretej strane.

Nie ste ešte členom STAVKOVANIEFORMAT-u?

Využívajte všetky výhody registrovaných používateľov a zaregistrujte sa teraz. Bezplatne a bez viazanosti. Exkluzívne výhody a špeciálne funkcie na stránke sú vyhradené len pre našich registrovaných používateľov.

WETTFORMAT (stávkový formát) tipovacie hry

Na stávkovom formáte sú teraz k dispozícii týždenné tipovacie hry so správne silnými výhrami. Začínajúc od stávkových kupónov najobľúbenejších poskytovateľov, na ceny podobných ako Apple produkty, alebo tiež cestovania. Jednoducho zdarma tipovacie konto otvoriť na stávkovom formáte a s ním tipovať!Iba na stávkovom formáte môžete tieť kombinované stávky s tipovacou hrou podávať. Teraz hneď prihlásiť a tipovať!

futbal tipovacia hra na stávkovom formáte

Ono nás teší, že my vám smieme prezentovať najlepšiu športovaciu stávkovú tipovaciu hru. Ono je to najjednoduchšia a najlepšia tipovacia hra, ktorá funguje ako ozajstný stávkový poskytovateľ. Vy máte tipovacie konto, jeden stávkový kupón a jedno plne automaticky analýzu ziskovosti. Táto forma tipovacej hry je jedinečná a my pracujeme s najlepšími stávkovými poskytovateľmi v tejto oblasti s ktorými máme dlhoročné vzťahy. Takže môžete by si byť istí, že výhry sú vyplácané spoľahlivo a rýchlo. Výhry sú vždy poskytnuté vždy vo forme stávkových poukážok každého sponzora.U špeciálnych udalostiach sa stáva, že ceny budú sponzorované. 

tipovacia hra s kombinovanými stávkami

V našom stávkovom formáte tipovacej hre nemôžete vy iba klasické 1x2 tipy podávať, ale aj špeciálne a kombinované stávky. Preto bude táto celá tipovacia hra zaujímavým násobkom. Vy sa môžete tiež k poslednému dňu pripojiť na tipovaciu hru v stávkovej hre, pretože správne kombinovaná stávka so správnymi tipmi, môžete potom katapultovať až na vrchol, celkom presne tak ako u stávkových poskytovateľoch. Tip môže byť rozhodujúci. Miešajú kurzy cez a rozdelujú tipy na menejrizikové a viacej rizikové tipy, o čo najlepší výsledok dosiahnuť.

stávkový formát stávkové mince

Pre naše stávkovacie hry sme vyhotovili vlastnú peňažnú menu. Každá tipovacia hra štartuje s určitým množstvom stávkových peňazí. Pre každý tip existuje mnimálny vklad stávkových mincí, taktiež maximálny vklad stávkových mincí. Ak by ste všetky stávkové mince prehrali, je tipovacia hra pre vás bohužiaľ ukončená. Ale ak štartujete pravidelne nové tipovacie hry, môžete vy ihneď pripojiť ďalšie a dostanete opäť pripísaný k dobru štartovací kredit.