tipovacie hry

Prihlás sa zdarma na WETTFORMAT a tipuj na tvoje obľúbené mužstvá. V rebríčku môžeš sa ty s najlepšími tipujúcimi porovnať a skvelé ceny našich poskytovateľov vyhrať. Vzávislosti na tipovaciu hru stoja rôzne ligy a ceny k dispozícii


Schritt 1

Kostenloses Tippkonto auf Wettformat anmelden.

Schritt 2

Tippspielen beitreten.

Schritt 3

Kostenlos Tippen und Wettgutscheine gewinnen.

Všetky tipovacie hry

150€ stávkový kredit
bet-at-home Wettanbieter Logo
23.02.2018 - 26.02.2018
1. Nemecká Bundesliga
tearz registrovat alebo registrovat

Top hráč

názov Mince
Weltibo 2.041.448,37
revilo1991 1.848.385,74
Flip160 1.731.299,06
didyyy 1.726.575,99
juergen07 1.603.921,94

Top hry v tipoch

Stretnutie tip Mince
RB Leipzig - 1. FC Köln Tip 1 17.900
Borussia Dortmund - FC Augsburg Tip 1 14.830
Athletic Bilbao - FC Málaga Tip 1 14.600
US Sassuolo Calcio - Lazio Rom Tip 2 13.932
Manchester United - FC Chelsea Tip X 13.866

Všetky poradia?

Ty si sa zúčastnil tipovacej hry a chcel by si vidieť konečný výsledok alebo by si chcel jednoducho vedieť ako silní doteraz boli iní hráči? Tu začni!

Už máš konto na WETTFORMAT?

Máš už konto na WETTFORMAT? Potom zamierte ako k prihláseniu a užívajte si všetky výhody registrovaných užívateľov. Všetko garantujeme zdarma. Vaše údaje nebudú poskytované tretím osobám alebo použité pre iné služby.

Ešte žiadne konto na WETTFORMAT?

Využi všetky výhody pre registrovaných používateľov a prihlás sa teraz. Garantujeme všetko zdarma a bez žiadnej väzby. Exkluzívne výhody a špeciálne funkcie na webovej stránke sú vyhradené naším registrovaným užívateľom.

WETTFORMAT (stávkový formát) tipovacie hry

Na stávkovom formáte sú teraz k dispozícii týždenné tipovacie hry so správne silnými výhrami. Začínajúc od stávkových kupónov najobľúbenejších poskytovateľov, na ceny podobných ako Apple produkty, alebo tiež cestovania. Jednoducho zdarma tipovacie konto otvoriť na stávkovom formáte a s ním tipovať!Iba na stávkovom formáte môžete tieť kombinované stávky s tipovacou hrou podávať. Teraz hneď prihlásiť a tipovať!

futbal tipovacia hra na stávkovom formáte

Ono nás teší, že my vám smieme prezentovať najlepšiu športovaciu stávkovú tipovaciu hru. Ono je to najjednoduchšia a najlepšia tipovacia hra, ktorá funguje ako ozajstný stávkový poskytovateľ. Vy máte tipovacie konto, jeden stávkový kupón a jedno plne automaticky analýzu ziskovosti. Táto forma tipovacej hry je jedinečná a my pracujeme s najlepšími stávkovými poskytovateľmi v tejto oblasti s ktorými máme dlhoročné vzťahy. Takže môžete by si byť istí, že výhry sú vyplácané spoľahlivo a rýchlo. Výhry sú vždy poskytnuté vždy vo forme stávkových poukážok každého sponzora.U špeciálnych udalostiach sa stáva, že ceny budú sponzorované. 

tipovacia hra s kombinovanými stávkami

V našom stávkovom formáte tipovacej hre nemôžete vy iba klasické 1x2 tipy podávať, ale aj špeciálne a kombinované stávky. Preto bude táto celá tipovacia hra zaujímavým násobkom. Vy sa môžete tiež k poslednému dňu pripojiť na tipovaciu hru v stávkovej hre, pretože správne kombinovaná stávka so správnymi tipmi, môžete potom katapultovať až na vrchol, celkom presne tak ako u stávkových poskytovateľoch. Tip môže byť rozhodujúci. Miešajú kurzy cez a rozdelujú tipy na menejrizikové a viacej rizikové tipy, o čo najlepší výsledok dosiahnuť.

stávkový formát stávkové mince

Pre naše stávkovacie hry sme vyhotovili vlastnú peňažnú menu. Každá tipovacia hra štartuje s určitým množstvom stávkových peňazí. Pre každý tip existuje mnimálny vklad stávkových mincí, taktiež maximálny vklad stávkových mincí. Ak by ste všetky stávkové mince prehrali, je tipovacia hra pre vás bohužiaľ ukončená. Ale ak štartujete pravidelne nové tipovacie hry, môžete vy ihneď pripojiť ďalšie a dostanete opäť pripísaný k dobru štartovací kredit.