Tipovacie súťaže na STAVKOVANIEFORMAT

V spolupráci s vybranými stávkovými kanceláriami prezentujeme každý týždeň atraktívne tipovacie súťaže v športovom stávkovaní na zápasy medzinárodných najvyšších ligových súťaží, ako je Premier liga, La Liga alebo nemecká Bundesliga. Účasť je rýchla a jednoduchá: Stačí sa zaregistrovať bezplatne na STAVKOVANIEFORMAT, zvoliť si preferovanú tipovaciu súťaž a môžete začať tipovať! Na začiatku každej tipovacej súťaže získate počiatočný kredit v podobe betcoinov (našich stávkových mincí), ktoré môžete použiť na vaše stávky. Stávkové mince dostanete automaticky na každú tipovaciu súťaž bez predchádzajúceho vkladu. Nemusíte používať svoje vlastné peniaze a môžete hrať voľne. Záleží na tom, ktorú tipovaciu súťaž si vyberiete. Existujú rôzne ligy a ceny. Stačí sa zaregistrovať na STAVKOVANIEFORMAT, prihlásiť sa na tipovaciu súťaž podľa vlastného výberu a vyhrať atraktívne ceny - bez akéhokoľvek rizika!

Lesedauer: 2 min

Ako funguje Tipovacia súťaž na STAVKOVANIEFORMAT?

Ak ste si už vytvorili užívateľský účet na STAVKOVANIEFORMAT, musíte sa najprv prihlásiť pomocou tlačidla na konci tejto sekcie. Tak si môžete vybrať spomedzi tipovacích súťaží rôznych stávkových kancelárií, ktorých sa môžete zúčastniť bezplatne. Na každú tipovaciu súťaž, do ktorej vstúpite, získate určité množstvo stávkových mincí (betcoinov) - hraciu menu, ktorú sme vytvorili pre tipovacie súťaže - bez toho, aby ste museli vložiť vaše vlastné peniaze. Preto nemusíte investovať skutočné peniaze, ale na vaše stávkové tipy môžete použiť betcoiny od STAVKOVANIEFORMAT. Navyše spolupracujeme len s najlepšími a najspoľahlivejšími stávkovými kanceláriami. Vedieme s nimi dlhodobú spoluprácu a osvedčili sa viac než raz. V tomto prípade vás môžeme ubezpečiť, že nezažijete žiadne negatívne skúsenosti a prekvapenia. S našimi tipovacími súťažami garantujeme vysoký štandard kvality. Vzhľadom na tipovaciu súťaž máte výber rôznych líg a podmienky účasti ako aj ceny sa líšia.

Ako si vytvoriť užívateľský účet pre tipovacie súťaže na STAVKOVANIEFORMAT?

Aby ste sa mohli zúčastniť našej tipovacej súťaže, musíte si najprv vytvoriť účet na STAVKOVANIEFORMAT. Kliknutím na žlté tlačidlo nižšie budete automaticky presmerovaný na stránku s registráciou, kde sa môžete zaregistrovať buď prostredníctvom e-mailovej adresy, alebo Facebooku. Údaje, ktoré odovzdávate pri registrácii na našej stránke, nebudú poskytnuté tretím osobám a ani sa nebudú nepoužívať na iné služby. Po registrácii okrem účasti v tipovacích súťažiach, môžete využiť exkluzívne výhody a špeciálne funkcie našej stránky.

Čo môžete vyhrať s tipovacími súťažami na STAVKOVANIEFORMAT?

So svojimi tipmi môžete vyhrať stávkový kredit. Keď vstúpite do našej tipovacej súťaže, môžete tento kredit využiť v stávkových kanceláriách príslušnej tipovacej súťaže. Na základe tipovacej súťaže sú v hre aj ďalšie ceny, ktoré môžete s určitými zručnosťami v tipovaní taktiež získať. Okrem poukážok od príslušných stávkových kancelárií môžete tiež vyhrať skvelé vecné ceny, ako dovolenky ci exkluzívne produkty od výrobcu Apple. Zostavenie cien sa líši v závislosti na stávkovú kanceláriu a ligy. Preto, ak hľadáte špecifickú cenu, mali by ste byť pri výbere tipovacej súťaže byť pozorný. Pre last minute tipérov (tipérov na poslednú chvíľu) - účasť v tipovacej súťaži je možná až do posledného dňa a s ambicióznymi tipmi môžete stále dosiahnuť určitý zisk. Ak vyberiete motiváciu vo forme porovnania s ostatnými tipérmi, určite sa vám bude páčiť náš rebríček najvyššieho skóre, príp. archív tipovacích súťaží, kde si môžete porovnať vaše zozbierané betcoiny s ostatnými užívateľmi a môžete sa pozrieť taktiež aj na vaše osobné štatistiky.

V čom sa naše tipovacie súťaže líšia od ostatných?

Ako špeciálnu funkciu vám dáme možnosť v tipovacích súťažiach, okrem klasických 1X2 tipov, podať aj špeciálne stávky, ako napr. under/over (nad/pod) stávky. Kombinované stávky sú tiež súčasťou nášho portfólia tipovacích súťaží, a preto môžete rozširovať vaše tipy na stávky na základe naj kurzov a zvyšovať tak svoje šance na výhru. Plne automatický výpočet výsledku vášho tiketu vám prinesie pohodlné potešenie zo stávkovania v našich tipovacích súťažiach. Získate pocit, že ste sa stali skutočným stávkovým bookmakerom. Navyše sú naše tipovacie súťaže optimalizované pre všetky mobilné zariadenia, takže môžete tiež tipovať cez smartfón alebo tablet.

Čo sú betcoiny od STAVKOVANIEFORMAT?

V našich tipovacích súťažiach sme mysleli na niečo naozaj špeciálne: Betcoiny od STAVKOVANIEFORMAT. Jedná sa o hraciu peňažnú menu, ktorú sme vytvorili na stávkovanie pre vaše tipy v súvislosti s našimi tipovacími súťažami. Pred každou tipovacou súťažou získate určité množstvo betcoinov pripísaných na váš účet a potom môžete túto sumu použiť práve v uvedených tipovacích súťažiach. Existujú určité minimálne a maximálne limity vzhľadom na tipovaciu súťaž. To musíte mať pri stávkovaní na mysli. Pre pripísanie betcoinov nie je potrebný žiaden vklad skutočných peňazí, a preto môžete bez problémov vstúpiť do našej tipovacej súťaže a nemusíte sa obávať žiadnych finančných strát. Týmto spôsobom môžete skúsiť stávkovať bez toho, aby ste museli vložiť vaše vlastné peniaze a riskovať!

nach oben