Tipsport vstupný bonus 100 % až do výšky 4000 €

V nasledujúcom článku vám predstavíme bonusovú ponuku od slovenskej stávkovej kancelárie Tipsport. Stávková kancelária Tipsport je na trhu od roku 1994 a patrí medzi stávkové spoločnosti s platnou slovenskou licenciou. Pre nových zákazníkov ponúka lákavý vstupný bonus. Ide o bonus za prvú registráciu a to až do výšky 4000 €. V závislosti od výšky prvého vkladu sa líšia aj podmienky pretočenia bonusu. Stačí kliknúť na vyššie uvedené tlačidlo a presmerujeme vás na stránku stávkovej kancelárie. Poskytujeme vám sprievodcu úspešnou registráciou, bonusové podmienky uvítacej ponuky, ako aj tipy na čo si máte pri tomto bonuse dať pozor.

Lesedauer: 3 min
Tipsport Bonus 100 % až do výšky 4000 € Zabezpečte si 100 % bonus na váš prvý vklad až do výšky 4000 €! Bonus
Bonusbewertung für Tipsport
9/10 B

Informácia o poukážke Tipsport

15 € zadarmo
za registráciu
Podmienky
 • bez nutnosti vkladu
 • pripísaný na konto stávkara v Netoch, platia podmienky Tipkonta
 • 1 € = 100 Netov
 • nutné je doplniť vybrané osobné údaje a overiť totožnosť hráča prostredníctvom 2 dokladov totožnosti

Krok za krokom k bonusu od Tipsport

 • 1. Nasledujte náš odkazu: Kliknutím vás presmerujeme priamo na stránku stávkovej kancelárie
 • 2. Zaregistrujte sa v stávkovej kancelárii
 • 3. Vytvorte váš prvý vklad. Výška vkladu určuje aj výšku vášho bonusu.
 • 4. Splňte bonusové podmienky. Hrajte.

Jednoducho vysvetlené: Ako funguje bonus od Tipsport?

Kliknutím na náš link vás priamo presmerujeme na stránku stávkovej kancelárie Tipsport. Ako je možné sa dostať k bonusovej ponuke? V prvom rade sa musíte zaregistrovať na stránke stávkovej kancelárie Tipsport. Ďalším krokom je vykonanie vkladu na váš herný tiket. Získate tak nárok na vstupný bonus v hodnote vášho prvého depozitu. Ide o 100 % bonus až do výšky 4000 €. Ak vykonáte vklad vo výške napr. 100 €, budete mať nárok na bonus vo výške rovnakej sumy. V nasledujúcich sekciách článku vám vysvetlíme bonusové podmienky, ktoré si stanovuje spoločnosť Tipsport.

Bonusové podmienky: Aké body bonusových podmienok Tipsport by ste mali určite vedieť?

Rovnako ako aj pri iných stávkových kanceláriách, aj pri bonuse od Tipsport musíte splniť bonusové podmienky, aby ste bonus pretočili na skutočné peniaze. Najdôležitejšie je vedieť, že Tipsport rozdeľuje uvítací vstupný bonus na tri hladiny. Jednotlivé hladiny sa líšia výškou bonusovej sumy ako aj bonusovými podmienkami, ktoré sa so sumou viažu.

 • Vklad: 1 až 100 € - pretočenie 6x vklad + bonus (denne sa započítava súčet vkladov v max. výške 40 €)
 • Vklad: 101 až 400 € - pretočenie 8x vklad + bonus (denne sa započítava súčet vkladov v max. výške 200 €)
 • Vklad: 401 až 4000 € - pretočenie 10x vklad + bonus (denne sa započítava súčet vkladov v max. výške 1500 €)

Výška stávkového bonusu v %

Stávková kancelária Tipsport ponúka 100 % bonus, čo znamená, že výška bonusovej sumy sa rovná výške vášho vkladu.

Maximálna možná výška bonusu

Spoločnosť Tipsport ponúka bonus do maximálnej sumy 4000 €! Avšak je dôležité mať na mysli, že s výškou sumy bonusu sa líšia aj bonusové podmienky.

Tipsport Bonus Sk Kliknutím na obrázok vás presmerujeme na stránku Tipsport

100 % až do výšky 100 €

V prípade vkladu vo výške do 100 € (vrátane) je pre splnenie podmienok bonusu nutné pretočiť sumu vkladu plus sumu bonusu spolu 6-krát. Čo v praxi znamená, že ak vložíte 100 € musíte pretipovať 1200 €. Táto bonusová ponuka je veľmi lákavou. Minimálne kurzy na splnenie podmienok sú 1.50, a teda možno ich považovať za veľmi priaznivé. Hráč však nesmie zabudnúť na fakt, že pre výpočet nároku na vstupný bonus sa mu denne započítava súčet vkladov v maximálnej výške 40 €. V tomto prípade vám po prestávkovaní prvých 120 € potrebných k zisku bonusu, spoločnosť Tipsport vyplatí 10 €. Bonus prvej hladiny od Tipsport vzhľadom na priaznivé bonusové podmienky môžeme len a len odporúčať.

100 % až do výšky 400 €

Ak sa rozhodnete vložiť vyšší obnos peňazí. So zvyšujúcou sa sumou sa zvyšujú aj minimálne kurzy a pretočenie pre splnenie bonusových podmienok. Pri vklade v rozmedzí 101 až 400 €, musíte sumu prestávkovať 8-krát, a to s minimálnymi kurzami 3.0. Príklad: ak vykonáte vklad 400 €, pretipovať musíte (400 + 400)x 8, čo znamená 6400 €. Hráč však nesmie zabudnúť na fakt, že pre výpočet nároku na vstupný bonus sa mu denne započítava súčet vkladov v maximálnej výške 200 €. Po prestávkovaní prvých 640 € potrebných k zisku bonusu, vám spoločnosť Tipsport vyplatí 40 €. Tento variant bonusu možno považovať z pohľadu splnenia bonusových podmienok za náročnejší, a to najmä kvôli zvyšujúcim sa minimálnym kurzom. Pretočenie bonusovej sumy a vkladu je akceptovateľné, avšak patriace do skupiny náročnejších.

100 % až do výšky 4000 €

Ak je vaším cieľom ísť ešte vyššie, a rozhodnete sa vykonať vklad v rozmedzí 400,1 až 4000 €, bonusové podmienky sa stávajú ešte ťažšími. Túto bonusovú hladinu odporúčame ozaj pre skúsených tipérov. Mení sa výška pretočenia sumy ako aj minimálne kurzy. Stávkovať musíte s minimálnymi kurzami 5.0, pričom sumu bonusu a vkladu musíte pretočiť až 10-krát. V porovnaní s vkladom napr. 100 €, je pretočenie 401 € enormne zložitejšie. Pri vklade 2000 € pretipujete 40 000 € ((2000 + 2000)x 10). Hráč však nesmie zabudnúť na fakt, že pre výpočet nároku na vstupný bonus sa mu denne započítava súčet vkladov v maximálnej výške 1500 €. Po prestávkovaní prvých 4000 € potrebných k zisku bonusu, vám spoločnosť Tipsport vyplatí 200 €. Tento bonus považujeme za náročný na splnenie bonusových podmienok a odporúčame ho viac menej pre profi stávkarov.

Pre všetky tipy bonusov od Tipsport platí jedno rovnaké pravidlo. Stávkujúci má právo disponovať s bonusom na jeho účte po častiach: ak prestávkuje 10 % z požadovaného celkového obratu získa 10 % z celkovej hodnoty bonusu.

15 € zadarmo

Novoregistrovaný zákazník má tiež nárok na bonus vo výške 15 €. Tento bonus je pripísaný na konto stávkara v Netoch, pričom platí, že 1 € je 100 Netov. Nutné je doplniť vybrané osobné údaje a overiť totožnosť hráča prostredníctvom 2 dokladov totožnosti. Táto forma bonusu je vyplácaná v Netoch po splnení bonusových podmienok.

Minimálne pretočenie (obrat)

Výška minimálneho pretočenia sa líši priamo úmerne od vami vykonaného vkladu. Pri vklade do 100 € hráte s minimálnym obratom 6x, pri vklade od 101 - 400 € hráte s minimálnym obratom 8x, pri vklade od 401 - 4000 € hráte s minimálnym obratom 10x. Vo všetkých prípadoch pretáčate súčet sumy vkladu a bonusu.

Minimálne kurzy

Aj pri minimálnych kurzoch si musíte dávať pozor na to, akú sumu vložíte prvýkrát. Pri vklade do 100 € sa do požadovanej čiastky započítavajú len tikety s minimálnymi kurzami 1.5, pri vklade od 100,1 - 400 € min. 3.0, pri vklade od 400,1 - 4000 € min. 5.0.

Časové obmedzenia

Podmienky musíte splniť do 12 mesiacov. Ak nedodržíte túto časovú lehotu, strácate nárok na disponovanie s bonusom ako aj s jeho zatiaľ nezískanou sumou.

Stávkové obmedzenia

Spoločnosť Tipsport nestanovuje žiadne špecifické stávkové obmedzenia. Platia všetky stávky uzatvorené na internete - kurzové stávky ako aj Live stávky.

Geografické obmedzenia

Táto ponuka je platná pre hráčov Slovenskej republiky. Tipsport je stávková kancelária s platnou slovenskou licenciou.

Naše hodnotenie bonusu Tipsport: Aké boli kľúčové faktory?

Bonus od spoločnosti Tipsport vám dáva možnosť výberu. Sami sa môžete rozhodnúť aký vklad vykonáte, a teda akú náročnosť bonusových podmienok si zvolíte. Odporúčame zvoliť 100 % bonus do výšky 100 €. Jeho bonusové podmienky sú veľmi priaznivé, najmä čo sa týka minimálnych kurzov a výšky pretočenia sumy. Musíte mať na mysli, že pretáčate vždy sumu bonusu a vkladu. Vstupný bonus sa pripisuje automaticky po splnení jeho podmienok. Nesmiete zabudnúť, že do požadovanej čiastky na pretipovanie sa započítavajú iba tikety, ktoré splnia podmienky, čo je na trhu štandardom. Nezabudnite, že váš vklad nebude zdvojnásobený. Mnoho hráčov chybne vníma podmienky bonusu od Tipsport. Aby hráč mohol využívať bonusové peniaze čo najskôr, musí pretipovať 10 % z celkovej čiastky potrebnej k zisku bonusu, a teda suma bonusu je vyplácaná po desatinách. Bonus od Tipsportu odporúčame ako začiatočníkom tak aj pokročilým stávkarom. Závisí len na vás, ktorý variant si si zvolíte. Avšak so zvyšujúcim sa prvým vkladom sa sťažujú aj bonusové podmienky.

nach oben