Tipsport Recenzia – Naše skúsenosti so stávkovou kanceláriou Tipsport a jej hodnotenie

Stávková kancelária Tipsport je najväčšou stávkovou kanceláriou na Slovensku a v Českej republike. Spoločnosť ako taká je na trhu od roku 1994, pričom online je na slovenskom trhu dostupná od roku 2006. Stávkari sa o svoje tikety, ako aj o peniaze nemusia obávať, lebo v prípade Tipsport ide o legálnu a serióznu stávkovú kanceláriu s licenciou udelenou Ministerstvom financií Slovenskej republiky. Tipsport disponuje webovou stránkou, ktorá je celá komplet v slovenskom jazyku, podobne ako aj zákaznícka podpora. Ako nový zákazník máte nárok na vstupný bonus, ktorý sa rovná 100 % a šplhá sa až do výšky 4000 €! Navyše ako odmenu za registráciu môžete získať 15 € zdarma na vaše prvé stávky. V nasledujúcom článku sme otestovali stávkovú kanceláriu Tipsport. Zamerali sme sa na kategórie ako sú kurzové stávky, live stávky, bonus, jednoduchosť použitia, aplikácia, či metódy platby a zákaznícky servis.

Lesedauer: 6 min
Tipsport Bonus 100 % až do výšky 4000 € Zabezpečte si 100 % bonus na váš prvý vklad až do výšky 4000 €! Bonus
Unser Testbericht und unsere Erfahrungen bei Tipsport
92/100 Percentá

Informácia o poukážke Tipsport

15 € zadarmo
za registráciu
Podmienky
 • bez nutnosti vkladu
 • pripísaný na konto stávkara v Netoch, platia podmienky Tipkonta
 • 1 € = 100 Netov
 • nutné je doplniť vybrané osobné údaje a overiť totožnosť hráča prostredníctvom 2 dokladov totožnosti
Kritérium Hodnotenie
Stávková ponuka 19 / 20
Stávkové kurzy 19 / 20
Live stávky 9 / 10
Bonus 9 / 10
Jednoduchosť použitia 9 / 10
Možnosti platby 8 / 10
Zákaznícky servis 8 / 10
Serióznosť 10 / 10
App / Mobile 10 / 10

REGISTRÁCIA – ako sa rýchlo a ľahko zaregistrovať na stránkach Tipsportu?

Najjednoduchšie sa zaregistrujete na stránke Tipsportu kliknutím na náš link. Priamo vás presmerujeme na stránku stávkovej kancelárie, kde musíte pravdivo a správne vyplniť nasledovné údaje: meno, priezvisko, dátum narodenia, mobilný telefón, a e-mail. Po vyplnení formuláru spoločnosť Tipsport overí vaše telefónne číslo a email. Dôležité je, aby ste klikli na odkaz, ktorý vám Tipsport pošle emailom. Vaše heslo pre prihlásenie vám Tipsport zašle prostredníctvom SMS. Máte samozrejme nárok aj na vstupný bonus a darček za registráciu.

Registrácia Tipsport SK Registrácia v Tipsport
 • 1. Kliknite na náš odkaz.
 • 2. Zaregistrujete sa na stránke Tipsportu.
 • 3. Vyplňte nasledovné údaje: meno, priezvisko, dátum narodenia, mobilný telefón, a e-mail
 • 4. Kliknite v maili na odkaz od Tipsportu.
 • 5. Získajte vaše heslo prostredníctvom SMS.

KURZOVÉ STÁVKY - široká kurzová ponuka, veľký výber športov

Tipsport vám poskytuje kurzovú ponuku formou európskeho zobrazovania kurzov, ktorá je prispôsobená pre slovenský a český trh. Tipsport vytvára priestor pre najväčšiu stávkovú komunitu na slovenskom trhu, a poskytuje širokú kurzovú ponuku a veľký výber športov. Ide o komplexnú stávkovú kanceláriu.

Druhy stávok

Po zaregistrovaní sa môžete ľubovoľne využívať rôzne druhy stávok. Či už ide o jednoduché stávky, tzv. sólo stávky, či akumulované stávky, tzv. akumulátory (AKU stávky), prípadne systémové stávky. V rámci Tipsportu máte možnosť označiť aj vašu tutovku. Pre milovníkov maxikombi Tipsport ponúka aj skupinové stávky. Tipsport si neúčtuje žiadne manipulačné poplatky, čo je veľkou výhodou. Veľkým pozitívom je, že tipéri, ktorí radi stávkujú na hendikepy si prídu na svoje. Tipsport má v ponuke aj stávky na ázijské hendikepy a je teda prvou stávkovou kanceláriou na našom trhu, ktorá vypisuje stávky na ázijské hendikepy.

Čo je ázijský hendikep? Dočítate sa tu.

Ak sa rozhodnete akumulovať váš tiket, nesmiete zabudnúť na fakt, že maximálne môžete mať na tikete 60 udalostí. Zaujímavé sú stávky na strelcov gólov, stávky na výsledok, stávky bez remízy, stávky na góly. S Tipsportom môžete minimálne staviť 0,1 €, čo je pomerne nízka suma. Vyhrať môžete avšak až 300 000 €. Táto suma je maximálnou možnou výhrou.

Novinkou Tipsportu je aj funkcia cash out, teda predčasného vyplatenia tiketu. Váš tiket môžete uzavrieť skôr, nemusíte čakať na to, kým skončia všetky zápasy. Ak máte na tikete napr. 6 zápasov a 5 zápasov už máte vyhratých, môžete sa rozhodnúť pre vyplatenie. Suma bude samozrejme nižšia ako je uvedená na tikete, ale peniaze máte isté. Cash out môžete využiť aj pri live stávkovaní. Funkcia cash out je dostupná aj v mobilných zariadeniach.

Športové stávky

Kurzová ponuka zahŕňa športové stávky, špeciálne stávky, stávky na virtuálne športy a e-športy. Môžete staviť na zápasy známych športov ako je futbal, hokej, tenis a basketbal. V ponuke nájdete aj stávky na menej známe športy ako je biatlon, florbal, futsal, hádzaná, kriket, skoky na lyžiach, šípky, volejbal a pod. Tipsport má v ponuke mnoho známych a dôležitých svetových líg. Kurzová ponuka je široká a dostačujúca, avšak pri niektorých zahraničných stávkových kancelária sa môžete stretnúť s oveľa väčším množstvom odvodených stávok, stávkových trhov.

Športové stávky Tipsport SK Ukážka športových stávok na futbal v Tipsporte

Ako sme už uviedli, stávková ponuka je trochu limitovaná v porovnaní so zahraničnými stávkovými kanceláriami, ale Tipsport ponúka to najlepšie na slovenskom trhu. V tejto kategórii udeľujeme 19/20 bodov.

LIVE STÁVKY – množstvo live stávok a športových prenosov

Tipsport ponúka mnoho live prenosov, čo je skvelou výhodou. Pri live stávkovaní môžete dokonca využiť live match tracker. Veľkou výhodu je možnosť simultánne sledovať dva live streamy, a teda priame prenosy vedľa seba, a to až štyri priame prenosy naraz. Priame prenosy môžete ľahko sledovať aj cez mobilné zariadenie. Na stránkach Tipsportu nájdete ponuku všetkých dôležitých live stávok, avšak nesmiete očakávať až taký široký výber aký poznáme zo zahraničných stávkových kancelárií bez licencie. Túto ponuky tvoria zvyčajne futbalové zápasy, tenis, či hokej. No v ponuke nachádzame aj iné športy ako je napr. basketbal, či volejbal. Tipsport v rámci live stávok ponúka aj zaujímavú funkciu tipClick, ktorej už samotný názov hovorí, že sa jedná o live stávky na jedno kliknutie. Pozitívne hodnotíme možnosť live stávok, priamych prenosov, ktoré sú dostupné aj cez mobil. Výhodou je tiež multi zobrazenie live stávok ako aj spomínaná live stávka na jeden klik. V tejto testovanie kategórii udeľujeme 10/10 bodov.

STÁVKOVÝ BONUS – niekoľko variant vstupného bonusu plus 15 € zadarmo!

Tipsport ponúka zaujímavý vstupný bonus. Závisí len na vás, koľko sa rozhodnete vložiť. Výška vášho prvého vkladu zároveň určuje aj bonusové podmienky. Ide teda o 100 % bonus až do výšky 4000 €. Ako odmenu za registráciu máte nárok na bonus bez nutnosti vkladu 15 €. Aby ste získali 15 € zadarmo musíte vytvoriť kompletnú registráciu, a teda doplniť vybrané osobné údaje a overiť vašu totožnosť prostredníctvom 2 dokladov totožnosti.

15 € zadarmo Tipsport Kliknutím na obrázok vás presmerujeme na stránku Tipsport
 • Vklad: 1 až 100 € - pretočenie 6x vklad + bonus (denne sa započítava súčet vkladov v max. výške 40 €)
 • Vklad: 101 až 400 € - pretočenie 8x vklad + bonus (denne sa započítava súčet vkladov v max. výške 200 €)
 • Vklad: 401 až 4000 € - pretočenie 10x vklad + bonus (denne sa započítava súčet vkladov v max. výške 1500 €)

Viac podrobností o bonuse od Tipsport nájdete tu!

V tejto kategórii hodnotíme pozitívne bonus bez vkladu, ktorý je na slovenskom trhu zatiaľ jediným, a je teda výnimočným. Z výberu vkladových bonusov by sme zrejme vzhľadom na bonusové podmienky siahli po bonuse prvej hladiny. Avšak vzhľadom na dlhý čas na splnenie podmienok, je výber len a len na vás. V tejto testovanej kategórii udeľujeme 9/10 bodov.

JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA (užívateľská optimálnosť) – prehľadná stránka, jednoduchá navigácia, prívetivé farby

Dizajn webovej stránky Tipsport je jednoduchý a prehľadný. Stránka je ladená v bielo-čierno-modrých farbách, ktoré vytvárajú dostatočný kontrast. Navigačný panel je riešený intuitívne a prakticky, a to najmä z hľadiska ovládania a použiteľnosti. Nájdete tam základné záložky ako napr.: kurzy, live, výsledky, fórum, bonusy a pod. V rámci kurzovej ponuky, na ľavej strane sa nachádza navigačný panel so všetkými dostupnými športami. Po kliknutí na šport sa vám rozbalí zoznam dostupných líg, resp. podujatí. Kliknutím na kurz pridáte zápas na váš tiket, ktorý je umiestnený v pravom hornom rohu. V pravom hornom rohu si tiež môžete spravovať váš tiket. Pridávať naň viacero zápasov, resp. zápasy z tiketu vymazať. V rámci kategórie užívateľskej optimálnosti udeľujeme Tipsport 9 z 10 bodov.

Prehľadnosť webovej stránky Tipsport SK Prehľadná webová stránka stávkovej kancelárie Tipsport. Hlavný navigačný panel, výber športov a váš tiket na dosah jedného kliknutia.

APLIKÁCIA A MOBILNÁ VERZIA – dostupná mobilná aplikácia pre Android a iOS ako aj mobilná verzia webovej stránky

Tipsport ponúka jeho hráčom aj pohodlné stávkovanie cez mobilné zariadenie. Na stiahnutie je dostupná mobilná aplikácia pre Android ako aj pre iOS. Stávkovanie cez mobil by malo byť dnes už samozrejmosťou. Ak si nechcete sťahovať aplikáciu, webová stránka Tipsportu je prispôsobená aj pre mobilné zariadenia. Mobilná aplikácia má množstvo výhod. Je jednoduchá, prehľadná a predovšetkým rýchla. Pre užívateľov prináša kompletnú ponuku kurzov, ktoré si tak vďaka jednoduchému prístupu viete pozrieť kedykoľvek a kdekoľvek. Prostredníctvom aplikácie viete sledovať aj živé prenosy (live streamy). Vklady a výbery sú tak vďaka aplikácii ešte jednoduchšie. V tejto kategórii udeľujeme plný počet bodov 10.

Aplikácia Tipsport SK Aplikácia Tipsportu dostupná ako pre Android, tak aj pre iOS. Dostupná je aj mobilná verzia.

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výberu) – takmer všetky možnosti platby bez poplatku

Tipsport poskytuje niekoľko platobných možností. Pri vkladoch okrem štandardných bankových prevodov, vkladov prostredníctvom SporoPay, TatraPay, VÚB ePlatby, či vkladov na pobočkách, môžete vykonať aj relatívne štandardnú platbu prostredníctvom platobných kariet ako je Visa, Visa Electron, Maestro, či Mastercard. Všetky spomenuté platobné metódy sú bez poplatku. Tipsport poskytuje okrem iného aj platby formou paysafecard. Pri tomto spôsobe vkladu si však musíte dať pozor na poplatok, ktorý je 5 % sumy vkladu. K dispozícii je aj depozit prostredníctvom elektronickej peňaženky Skrill (Moneybookers). Minimálny vklad je bežne pri všetkých platobných metódach 1 €. Jedine pri Skrill musíte počítať s minimálnym vkladom 40 €. Maximálny vklad je ohraničený len pri paysafecard (1000 €), Skrill (50 000 €) a debetnej karte (2000 €). Na pobočke môžete denne najviac vložiť 1500 €. Ak sa presunieme na možnosti výberu peňazí, možnosti sa trochu zužujú. Vybrať vaše výhry môžete len prostredníctvom bankového prevodu, elektronickej peňaženky Skrill (Moneybookers) a na pobočke. Aj keď sú finančné prevody vkladov vykonané okamžite, na výber si, okrem výberu na pobočke, budete musieť trochu počkať. Minimálna suma na výber pri bankovom prevode je 5 €, pri Skrill je to 40 €. Na pobočke si môžete vybrať aj 1 €. Zo známych platobných metód rozšírených v zahraničí chýba napr. Neteller, či Paypal. V nasledujúcej tabuľke vám poskytujeme prehľad platobných metód ponúkaných Tipsportom. V rámci tejto kategórii udeľujeme 8 bodov z 10.

Možnosti vkladu a výberu Tipsport SK Na uvedenom obrázku vám prinášame prehľad platobných metód dostupných v Tipsporte.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS A PODPORA – kontakt prostredníctvom emailu, kontaktného formuláru, či telefónneho čísla

Zákazník môže stávkovú kanceláriu v prípade potreby kontaktovať telefonicky, alebo prostredníctvom emailu. Na telefónnom čísle +421 41 562 00 91 vám zodpovedná osoba odpovie na vaše otázky v pondelok až nedeľu od 8:00 do 22:00. V prípade využitia emailového kontaktu, píšte vaše otázky na: podpora@tipsport.sk. Na stránke Tipsportu je dostupný aj kontaktný formulár. Tipsport neponúka live chat, čo je v celosvetovom online stávkovaní relatívne už štandardom a urýchľuje proces komunikácie a riešenia problémov so stávkovaním. Najmä kvôli tomu strhávame v tejto kategórii body a udeľujeme 8 z 10 bodov.

Zákaznícky servis Tipsport SK Tipsport môžete kontaktovať telefonicky, prostredníctvom emailu a kontaktného formulára.

SERIÓZNOSŤ – stávková kancelária so slovenskou licenciou

V tomto smere nie je o čom diskutovať. Tipsport je legálnou stávkovou kanceláriou na slovenskom trhu, ktorá disponuje licenciou vydanou Ministerstvom financií SR. Ide o spoločnosť s dlhodobou tradíciou. Nie je o čom pochybovať a bez váhania udeľujeme plný počet bodov. 10/10

ZHRNUTIE – Tipsport je na slovenskom trhu jednotkou

Tipsport je stávkovou kanceláriu so slovenskou licenciou a momentálne možno povedať, že je jednotkou na slovenskom stávkovom trhu. Ako sme už uviedli vyššie, pozitívne hodnotíme nie len dobré kurzy, ale aj dostupnosť ázijských hendikepov, ktoré nie sú samozrejmosťou u všetkých stávkových kancelárií. Výbornou výhodou je aj možnosť sledovania live prenosov ako aj funkcia live tickeru. Tipsport ako jediný na slovenskom trhu tiež ponúka bonus bez nutnosti vkladu, čo je veľmi lákavou ponukou pre nových hráčov, ktorí váhajú nad registráciou. Webová stránka, ako aj aplikácia a mobilná verzia Tipsportu funguje bez problémov. Je prehľadná a jednoduchá. Platby, či už vklady, alebo výbery prebiehajú rýchlo, a bez akýchkoľvek poplatkov. Zákazníckemu servisu chýba live chat, ktorý má mnoho zahraničných stávkových kancelárií k dispozícii. Live chat by značne zefektívnil a urýchlil komunikáciu. Tipsport ponúka okrem vyššie uvedeného aj mnoho členských výhod formou vernostného programu. Získavate Nety, ktoré sa pripisujú na vaše Tipkonto a môžete s nimi stávkovať ako s reálnymi peniazmi. Tipsport taktiež zaviedol funkciu cash out, teda predčasného vyplatenia tiketu, čo nie je na slovenskom trhu samozrejmosťou. Táto stávková kancelária je serióznou spoločnosťou, ktorá disponuje slovenskou licenciou. Ide teda o legálnu stávkovú kanceláriu na slovenskom trhu. Ak máte chuť zastávkovať si, Tipsport len a len odporúčame.

Výhody a nevýhody Tipsportu SK
nach oben