Ako si uplatníte poukážku na 15 € zdarma od spoločnosti Tipsport?

Na tejto stránke opíšeme, ako môžete získať zadarmo 15 € od stávkovej kancelárie Tipsport. Vysvetlíme vám, ako sa rýchlo zaregistrovať na internetovej stránke stávkovej spoločnosti a aké podmienky musíte splniť na získanie poukážky. Tak ako aj pri vstupnom bonuse, tak aj pri 15 € zadarmo pre nových zákazníkov, musíte dodržať bonusové podmienky. Tipsport má slovenskú licenciu, čiže ide o legálnu slovenskú stávkovú kanceláriu, a teda registrácia a účasť na tejto promo akcii sú úplne bezpečné. Sumu 15 € môžete umiestniť na stávky v sekcii športových stávok, čím sa môžete ľahko a bez akéhokoľvek rizika oboznámiť so stávkovým programom Tipsportu.

Lesedauer: 2 min
Tipsport Bonus Tipsport 15 € zadarmo len v 3 krokoch

Krok 2

Vytvorte si stály užívateľský účet.

Krok 3

Stavte 15 € zadarmo!!!

Gutscheinbewertung für Tipsport
/10 B

Informácia o poukážke Tipsport

15 € zadarmo
za registráciu
Podmienky
  • bez nutnosti vkladu
  • pripísaný na konto stávkara v Netoch, platia podmienky Tipkonta
  • 1 € = 100 Netov
  • nutné je doplniť vybrané osobné údaje a overiť totožnosť hráča prostredníctvom 2 dokladov totožnosti

Takto sa dostanete k 15 € zadarmo od Tipsport

  • 1. Zaregistrujte sa na Tipsport.
  • 2. Overte vašu totožnosť doplnením 2 dokladov totožnosti, a teda vytvorte si stály užívateľský účet.
  • 3. Získajte 15 € zadarmo na prvé stávky a tipujte.

Ako získať 15 € zadarmo od Tipsport?

Kliknite na link, resp. tlačidlo či obrázok, na našej stránke. Takto sa dostanete najrýchlejšie na stránku stávkovej kancelárie Tipsport. Je dôležité, aby ste sa zaregistrovali v stávkovej kancelárii Tipsport prostredníctvom stavkovanieformat.sk, čo znamená, že nesmiete mať doposiaľ vytvorený stávkový účet na Tipsport. 15 € zadarmo vám bude pripísaných na váš účet v Netoch. Najlepšie na tom je, že s týmto bonusom môžete stávkovať bez rizika straty peňazí. Čiže nemusíte vykonať žiaden vklad!

15 € zadarmo Tipsport Takto sa dostanete priamo na registráciu na stránkach stávkovej spoločnosti Tipsport

Aké podmienky platia pre extra bonus 15 € zadarmo?

Vďaka bonusu tak získate možnosť stávkovať s hodnotou 15 € zadarmo. Uvedená suma vám bude pripísaná na váš účet – Tipkonto – v Netoch. Platí, že 1 € je 100 Netov. Získate tak 1500 Netov na vaše prvé stávky na vašom Tipkonte. Nety možno použiť ako vklad na akúkoľvek stávku. V prípade, že je vaša stávka výherná, získate výhru v €. Vaša výhra bude tak pripísaná na váš herný účet. Za takýto tiket však už nemáte nárok na extra Nety, ktoré sa pripisujú na vaše Tipkonto bežne po vykonaní stávky. Nety je možné použiť aj napr. na nákup kurzového zvýhodnenia. Nie sú žiadne podmienky pretočenia, či minimálnych kurzov.

Aká je suma tohto bonusu?

V prípade Tipsport ide o bonus vo výške 15 € na tipovanie. Kredit je prevedený na Nety a možno ho ľubovoľne staviť aj na viacero stávok.

Koľkokrát musíte extra sumu prestávkovať?

Bonusovú sumu nemusíte pretáčať, a teda nemusíte splniť žiadne podmienky pretočenia.

Aké sú požadované minimálne kurzy pre túto promo akciu?

Pre túto promo akciu nie sú požadované žiadne minimálne kurzy

Koľko máte času na splnenie podmienok?

Pri tomto type bonusu nemáte nejaké špecifické časové obmedzenia, avšak stávková kancelária Tipsport je oprávnená odobrať tipérom všetky získané a nečerpané Nety, v prípade ak v období 12 po sebe idúcich mesiacoch tipér neuskutoční žiadnu kurzovú stávku prostredníctvom jeho herného konta.

Na ktoré udalosti a stávky sa bonus vzťahuje?

Tento bonus môžete využiť na akúkoľvek stávku v rámci kurzových stávok spoločnosti Tipsport. Na typy stávok sa nevzťahujú žiadne obmedzenia.

V ktorých krajinách platí tento špeciálny bonus od Tipsport?

15 € zadarmo majú nárok získať hráči zo Slovenska.

Existujú nejaké ďalšie podmienky, ktoré by ste mali zvážiť?

Každý tipujúci môže za svoje uzatvorené a vyhodnotené stávky v rámci jedného kalendárneho dňa získať maximálne 500 Netov. Bonus je vyplácaný v Netoch a najneskôr 24 hodín po splnení podmienok overenia totožnosti zákazníka, a teda vytvorenia stáleho užívateľského účtu. Nie je možné teda bonus využiť v dočasnom užívateľskom konte.

Záver: Ako hodnotíme bonus 15 € zadarmo od Tipsport?

V prípade Tipsport sa stretávame s renomovanou stávkovou kanceláriou so slovenskou licenciou, čo znamená, že sa nemusíte ničoho báť. Takáto forma uvítacej ponuky je skvelým spôsobom ako si bez nutnosti vkladu vyskúšať stávkovanie s novou spoločnosťou. Bonusové podmienky nie sú zložité a či už nováčik v stávkovom biznise, či pokročilý stávkar si túto bonusovú ponuku môže užiť. Kto by nemal rád niečo zadarmo? A navyše, sami sa môžete potom rozhodnúť, či vykonáte vklad a využijete aj vstupný bonus do výšky 4000 €, alebo nie.

nach oben