všetky športové stávkové tipy

Na tejto stránke nájdete vy najlepšie športové stávkové tipy od našich stávkových expertov. Naše tipy budú denne aktualizované a po kliknutí na tip pristanete vy na tipovacej detailnej stránke s bohatými ďalšími informáciami pre vaše ďalšie stávky. My máme detailné porovnanie kurzov pre najobľúbenejšie druhy stávok, taktiež bohaté štatistiky a nápomocné fakty, ktoré vám uľahčia vašu stávku umiestniť.

Empfehlungen

tipy 1. spolkovej ligy

1. Deutsche Bundesliga Logo

Tu pristanete vy na našich stávkových tipoch nemeckej futbalovej spolkovej lige. Vaše stávky k hrám od Bayern a Co.

Premiérové ligové tipy

England Premier League Logo

Ty stávkuješ rád na anglický futbal. Potom navštív našu tipovaciu stránku k premiérovej lige a stávkuj na mužstvá ako Manchester United, FC Chelsea a Co.

tipy prvej divízie

Spanien Primera Division Logo

My máme najlepšie stávkové tipy k španielskému futbalu pre vás osobitne. S našou La ligou a jej tipmi ste vy vždy správne, na hry od FC Barcelona, Real Madrid alebo Atletico Madrid.

Všetky stávkové tipy

Futbal Wett Tipps mit Analyse

Anglicku Premier League

24.02.2018 13:30
Leicester City Logo Leicester City
:
Stoke City Logo Stoke City
1 : 1

1. Nemecká Bundesliga

24.02.2018 15:30
Stuttgart Logo VfB Stuttgart
:
Frankfurt Logo Eintracht Frankfurt
1 : 0

1. Nemecká Bundesliga

24.02.2018 15:30
Bayern Logo FC Bayern München
:
Hertha Logo Hertha BSC Berlin
vyše 2.5 brán

1. Nemecká Bundesliga

24.02.2018 15:30
Hannover Logo Hannover 96
:
Gladbach Logo Borussia Mönchengladbach
0 : 1

1. Nemecká Bundesliga

24.02.2018 15:30
Hoffenheim Logo TSG 1899 Hoffenheim
:
SC Freiburg Logo SC Freiburg
1 : 1

Anglicku Premier League

24.02.2018 16:00
Liverpool Logo FC Liverpool
:
West Ham United Logo West Ham United
vyše 2.5 brán

1. Nemecká Bundesliga

24.02.2018 18:30
Bremen Logo SV Werder Bremen
:
HSV Logo Hamburger SV
nižšie 2.5 brán
Live!

Anglicku Premier League

24.02.2018 18:30
Watford Crest Logo FC Watford
:
FC Everton Logo FC Everton
obidva tímy skórujú - áno
Live!

Anglicku Premier League

25.02.2018 13:00
Crystal Palace Logo Crystal Palace FC
:
Tottenham Logo Tottenham Hotspur
Tip 2

Anglicku Premier League

25.02.2018 15:05
Manchester United Logo Manchester United
:
Chelsea Logo FC Chelsea
nižšie 2.5 brán

1. Nemecká Bundesliga

25.02.2018 15:30
Leverkusen Logo Bayer 04 Leverkusen
:
Schalke Logo FC Schalke 04
obidva tímy skórujú - áno

1. Nemecká Bundesliga

25.02.2018 18:00
RB Leipzig Logo RB Leipzig
:
Köln Logo 1. FC Köln
Tip 1

španielska Primera Division

25.02.2018 18:30
Valencia Logo FC Valencia
:
Real Sociedad Logo Real Sociedad
obidva tímy skórujú - áno

Talianská Serie A

25.02.2018 20:45
AS Roma Logo AS Roma
:
AC Milan Logo AC Mailand
Tip X

španielska Primera Division

25.02.2018 20:45
Sevilla Logo FC Sevilla
:
Atletico Madrid Logo Atletico Madrid
nižšie 2.5 brán

tipy športových stávok

Pokiaľ sa jedná o tému športových stávok, potom existuje veľa takzvaných profesionálov či odborníkov, ktorí sľubujú presne brilantne, predsa často sa schováva iba málo kvality za tými všetkými výkazmi. My by sme vám chceli ale poskytnúť realistický obraz na športové stávky, aby ste sa vy naučili s našimi tipmi správne stávkovať a môžete byť vždy lepší. Rovnako bolo predtým povedané, ono existuje u športových stávok vždy určité riziko, tiež keď výhra ešte tak pravdepodobná je. Hlavnou prioritou nie je impulzívne stávkovať. Kto hekticky a bez stratégie svoje stávkové tipy umiestnňuje, nebude môcť vytvárať výhru v dlhodobom horizonte. Pri športových stávkach ide o veľa analýzových prác, strategického myslenia a plánovania, taktiež o jednu poriadnu porciu dôsledkov musí sa priniesť, aby ste mohli dosiahnuť pri stávkovaní úspech.

Riziko minimalizovať - rozpočet športových stávok

Každý kto stávkové tipy odovzdáva, chcel by výhru docieliť, takže je jasné, predsa vysokú čiastku na vysoký kurz podať, takže nikto dlhodobo nezarába ešte plus. Dôležité je to, stávkové riziko minimalizovať, ako sa dá. Tu sa jedná o dobré zmiešanie rizikových tipov, o tzv. bankové tipovanie, ktoré nastane s vysokou pravdepodobnosťou. My odporúčame vám preto váš stávkový rozpočet puntičkársky presne naplánovať a rozdeliť, a keď dosiahnete vy nastavený limit, budete musieť tiež dôsledky priniesť, aby bolo možné vložiť prestávku.Najnebezpečnejšie pri podaní športových stávkových tipov je chamtivosť, taktiež bezhlavé stávkové podávanie po jednej porážke, ktorú už samostatne najlepší športový stávkar musel zažiť. Buďte pripravení mentálne na neúspechy vopred, lebo len na chybách sa učíme a ďalej rozvíjame. My ukladáme vám na srdce určitý mesačný rozpočet pre vaše stávky a keď vy rozpočet vyčerpáte, tiež skutočne naozaj zastaviť.

ten správny časový bod k odovzdaniu stávok

Je to tu zase riešiť problém, že tipy nielen z emocionálnych dôvodov, ale tiež následkom vyústi k chybnému časovému bodu. Ak chcete získať ten správny časový bod, musíte vy stávkový trh pozorovať. Často ležia tiež stávkoví poskytovatelia s ponúkanými kurzmi zreteľne povedľa a presne tento časový bod platí nájsť, kde je kurz najvyšší. Naše porovnanie kurzov pomáha vám pritom naša grafika - v priebehu kurzov spoznáte vy výkyvy kurzov.

poskytovatelia správnych športových stávok

Samozrejme je tiež rozhodujúce u ktorých stávkových poskytovateľoch vy vaše športové stávkové tipy odovzdáte. Ten samostatne najvyšší kurz, nie je žiadna garancia nato, že stávkový poskytovateľ seriózne pracuje. Preto je dôležité, stávkového poskytovateľa, predtým ako zaznamenáte niečo v jeho portfóliu celkom jasne otestovať. Dobrou možnosťou sú k tomu stávkové bonusy bez vkladu. Tu môžete vy stávkové konto otvoriť a obdržíte určitú čiastku ako bonus k dobru pripísaný, s ktorým vy váš prvý tip môžete podať a to celkom isto bez rizika.

Stratégia športových stávok

Plánovanie je všetko - preto je vhodné, že vy presne stratégiu pre vaše športové stávkové tipy premyslíte. Predsa najlepšia stratégia nepomôže, keď táto nie je sledovaná. Čarovné slovíčko sa tu volá dôsledok. Jedno ako ako tiež vždy vaše tipy prebiehajú, nasledujte vždy 100% vašu stratégiu, ináč stratíte vy váš cieľ z očí a nemáte nič iné na konci iba cieľ, ale tiež váš rozpočet ste stratili. My odporúčame vám jednu možno najrozšírenejšiu variantu na tipy k umiestneniu. Pár rizikových tipov patria presne k tomu, ako veľmi isté bankové tipy, alebo kombinované stávky a dlhotrvajúce stávky. Správna kombinácia robí tiež niečo, pretože kto sa spolieha iba na strategickú líniu, sa rýchlo stratí, keď to zrazu nefunguje ako si prajete. Zabráňte preto riziku a rozdeľte určité percentá na rozdielne druhy stávok s rôznymi stupňami rizika.