Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

Ako si uplatníte poukážku na 5 € zdarma od spoločnosti Wirwetten?

Doba čítania: 2 Min

Wirwetten - stávka zdarma

Freebet od Wirwetten len v 3 krokoch

Na tejto stránke vám vysvetlíme, ako môžete získať zadarmo 5 € od stávkovej kancelárie Wirwetten. Vysvetlíme vám, ako si uplatniť kód na internetovej stránke stávkovej spoločnosti a aké podmienky musíte splniť. Pretože ako pri iných akciách pre nových zákazníkov, tak aj pri tejto stávke zdarma, musíte dodržať bonusové podmienky, ako sú časové limity, minimálne kurzy, minimálny obrat a podobne. V prvom kroku ide o získanie kódu pre stávku zdarma. Postup si môžete prečítať v nasledujúcich riadkoch. Wirwetten má licenciu na športové stávky od Alderney, čiže stávková kancelária musí spĺňať prísne požiadavky – čo znamená, že registrácia a účasť na tejto promo akcii sú úplne bezpečné. Túto sumu môžete umiestniť na stávky v sekcii športových stávok, čím sa môžete bez rizika oboznámiť so stávkovým programom Wirwetten.

Čítať viac

Krok 1

Zaregistrujte sa na Wirwetten prostredníctvom tohto linku

Krok 2

Vyplňte formulár

daten

Krok 3

Dostanete bonusový kód a môžete staviť s 5 € zadarmo!

Takto prídete ku stávke zdarma od Wirwetten v hodnote 5 €

  • 1. Zaregistrujte sa na Wirwetten.
  • 2. Požiadajte o kód kupónu prostredníctvom stavkovanieformat.sk (krok 2).
  • 3. Kliknite na vaše meno a zadajte kód kupónu pod "Zadajte kód bonusu".
  • 4. Získajte 5 € stávku zdarma a stávkujte.

Ako sa zaregistrovať na získanie kupónu od Wirwetten?

Kliknite na odkaz - tlačidlo alebo obrázok - na tejto stránke. Tak sa čo najrýchlejšie dostanete na online platformu stávkovej kancelárie. Ak chcete získať kód kupónu, vyplňte formulár na tejto stránke. Kód zadáte vo vašom osobnom profile. Je dôležité, aby ste sa zaregistrovali v tejto stávkovej kancelárii prostredníctvom stavkovanieformat.sk. Doposiaľ nemôžete mať ešte vytvorený stávkový účet na Wirwetten. Bezhotovostná stávka 5 € vám bude okamžite pripísaná na váš účet. Najlepšie je, že s touto ponukou môžete stávkovať, pričom nemusíte nič vkladať!

wirwetten Gutschein einlösen Zadajte bonusový kód na stránke Wirwetten - tu sa dostanete priamo na registráciu Wirwetten

Aké podmienky platia pre stávku zdarma?

S touto promo akciou dostanete od Wirwetten stávku zdarma v hodnote 5 €. S touto sumou môžete staviť na akúkoľvek športovú udalosť podľa vášho výberu. Ak stávku vyhráte, výhra vám bude pripísaná na váš účet. Na samotných 5 € však nemáte nárok. Pri tejto promo akcii musíte zvážiť časové limity, minimálny obrat, minimálne kurzy a iné obmedzenia. V nasledujúcich častiach diskutujeme všetky dôležité detaily. Len v prípade, že dodržíte podmienky, môžete voľne disponovať extra stávkovou sumou.

Aká je suma tejto stávky zdarma?

Stávka zdarma má hodnotu 5 €. Ide o kredit, ktorý môžete voľne staviť na jednu stávku. S touto sumou musíte staviť naraz, t.j. sumu nemôžete rozdeliť na viacero stávok.

Koľkokrát musíte extra sumu prestávkovať?

Keďže ide o bezplatnú stávku zdarma, nemusíte splniť žiadne podmienky pretočenia. 5 € stávkou zdarma musíte staviť iba raz, a to na športové podujatia. Sumu freebet nemôžete rozdeliť na niekoľko častí. Ak sa rozhodnete využiť len časť bezplatnej stávky, zvyšok prepadne.

Aké sú požadované minimálne kurzy pre túto promo akciu?

Musíte vytvoriť stávku s kurzom minimálne 1.50 (alebo viac).

Koľko máte času na splnenie podmienok?

Máte 28 dní na uplatnenie kupónu a splnenie podmienok.

Pre ktoré udalosti a stávky sa stávka zdarma vzťahuje?

Túto stávku môžete umiestniť na všetky podujatia v sekcii športových stávok spoločnosti Wirwetten. Sumu nemôžete využiť v kasíne alebo v iných produktoch prevádzkovaných stávkovou spoločnosťou. Na typy stávok sa nevzťahujú žiadne obmedzenia.

V ktorých krajinách platí kupón Wirwetten?

Noví stávkujúci zákazníci zo Slovenska a Česka môžu bez problémov využiť túto freebet (stávku zdarma) na Wirwetten.

Existujú nejaké ďalšie podmienky, ktoré by ste mali zvážiť?

Táto akcia je určená pre nových zákazníkov spoločnosti Wirwetten. Túto ponuku si môžete uplatniť len raz. Stávku zdarma si môžete uplatniť len raz na domácnosť, IP adresu a e-mailovú adresu. Sumu freebet nie je možné rozdeliť. Maximálny zisk, ktorý môžete dosiahnuť s touto promo akciou, je 25 €.

Príklad podmienok stávky zdarma

Povedzme, že vyhráte s našou stávkou zdarma v hodnote 5 € stávku stavenú s kurzom 4.00. To vám vygeneruje fiktívnu výhru vo výške 20 €. Z tejto výhry musí byť odpočítaná hodnota stávky zdarma, a to 5 €. Máte teda nárok na výhru 15 € (20 € mínus 5 €), ktorá bude pripísaná na váš stávkový účet. Túto čiastku si môžete dať vyplatiť, alebo s ňou môžete staviť. V každom prípade pôjde o sumu, ktorú môžete získať úplne zadarmo.

Záver: Ako hodnotíme stávku zdarma od Wirwetten?

Tejto promo akcie sa môžete zúčastniť bez akýchkoľvek problémov a bezpečne môžete využiť dodatočnú stávku zdarma. Stretávame sa s renomovanou stávkovou kanceláriou. S voucherom dostanete stávku zadarmo v hodnote 5 €, ktorú môžete ľahko a bez veľkého rizika využiť v oblasti športových stávok. Takto si môžete vylepšiť váš stávkový účet bez veľkého úsilia a v celku, bez toho, aby ste museli uskutočniť depozit. Taktiež bonusové podmienky nie sú zložité. Či už nováčik alebo skúsený tipér si môže „vychutnať“ túto bezplatnú stávku.